Tanec s Vašimi Údaji

Pidilítačka si váží soukromí stejně jako dobrého tance. Naše zásady ochrany osobních údajů jsou jako choreografie, která je pečlivě navržena tak, aby vaše údaje byly v bezpečí a zároveň jste si mohli užít každou zastávku cesty životem.

1. Sběr údajů: jemný úvod do tance

Když se přihlásíte k odběru novinek, sbíráme jen ty nejzákladnější údaje: jméno, e-mail a oblíbený tanec. Nic víc, nic míň.


2. Uchování údajů: držíme vás, ale nedusíme

Ani v páře. Vaše údaje jsou u nás v náručí jen tak dlouho, jak je to nutné. Jakmile skončí píseň (nebo náš nesmluvní vztah), vaše údaje opustí parket.


3. Sdílení údajů: bez partnera nejsme

Vaše údaje nepředáváme nikomu, kdo by s nimi neuměl zacházet. Jen prověření partneři mohou vést údajový valčík a neplánujeme je měnit.


Představte si, že osobní údaje jsou jako tajné taneční kroky - nechcete, aby je kdokoliv viděl bez vašeho svolení. Pokud nám omylem pošlete e-mail s taneční tajemstvím: např. datum narození, rodné číslo, fotku dokladů, rodného listů, platební karty a dokonce i přihlašovací údaje včetně hesel shodných s jinými weby; pečlivě je uschováme v trezoru a rozhodně je s nikým nesdílíme. Můžete si být jisti, že takové tajemství je chráněnou lépe než poklad na konci duhy.


4. Bezpečnost: tanec na špičkách

Chráníme vaše údaje jako profesionální tanečníci. Žádné šlápnutí na nohu, slibujeme!


5. Vaše práva: improvizace je vítána

Chcete změnit kroky? Žádný problém. Máte právo své údaje upravit, vymazat nebo si je odnést. Využijte k tomu kontaktní formulář, nebo rychlou zprávu mimoňům.


6. Cookies: malé tančící sušenky

Někdy používáme cookies, ale jen ty nezbytné pro udržení rytmu vašeho přeletu skrze web Pidilítačky.


7. Kontakt: když potřebujete vedoucího

Máte dotazy? Naši vedoucí tanečníci (zákaznická podpora) tu pro vás není. Můžete zanechat vzkaz, ale pravděpodobně se neozveme.


Pokud jste na druhé straně břehu, snažíte se tyto údaje vyžadovat a přenášet skrze nezabezpečenou komunikaci, mějte na paměti, že je to jako tančit cha-chu na ledě; riskantní a nebezpečné. Proto všechny prosíme, abyste si své taneční kroky (osobní údaje) raději nechali pro sebe, případně je sdíleli jen bezpečně a s ochranou.


Pamatujme, v Pidilítačce je váš tanec s údaji vždy bezpečný a v rytmu kvalitního šifrování. Ať už je váš oblíbený tanec jakýkoliv, my ho ochráníme s grácií a stylem.